Skip to main content

ITaxi

ITaxi

iTaxi to najszybciej rozwijająca się polska sieć taksówek z aplikacją mobilną do ich zamawiania i jednym numerem telefonu w całej Polsce.

iTaxi działa w ponad 100 miastach w całej Polsce, łącząc kierowców korporacyjnych i niezrzeszonych. Wybierz auto na mapie, zamów je i już - obserwuj jak taksówka do Ciebie jedzie.

W aplikacji znajdziesz mapę z aktualnym rozmieszczeniem taksówek w swoim mieście i listę kierowców znajdujących się w Twojej okolicy. Wyboru dokonujesz na podstawie: ceny, czasu dojazdu, marki i modelu auta, ocen kierowcy i wielu innych kryteriów.

Możliwe jest także filtrowanie samochodów według trzech standardów: Economic, Comfort, Premium. Dostępne są też taksówki przyjazne zwierzętom, z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz większą liczbą miejsc, jeśli zabierasz znajomych.

Dzięki bieżącemu podglądowi trasy, dokładnie wiesz, kiedy wyjść i gdzie czeka taksówka. Koniec z niepewnością, gorączkowym szukaniem auta i brakiem kontaktu z kierowcą. iTaxi daje wygodę i pewność, nawet kiedy goni czas, a Ty jesteś w zupełnie obcym mieście.

iTaxi to:

PODGLĄD TAKSÓWEK NA MAPIE
Wiesz, kiedy wyjść i bez problemu znajdziesz auto

FILTROWANIE SAMOCHODÓW
Gdy potrzebujesz Internetu albo zabierasz zwierzaka

WŁASNA CENTRALA TEL.: 737 737 737
Jeśli akurat nie masz Internetu

PŁATNOŚĆ PRZEZ APLIKACJĘ
Wystarczy Ci podpięta w aplikacji karta lub konto PayPal zamiast portfela

PRZYCISK “ZAMÓW NAJBLIŻSZĄ TAKSÓWKĘ”
Kiedy naprawdę się spieszysz

TYLKO KIEROWCY Z LICENCJĄ
Wiesz, z kim jedziesz i korzystasz z bus-pasów

PAMIĘĆ OSTATNICH ADRESÓW
Jeszcze większa wygoda

Wszystkie funkcje aplikacji dostępne są zupełnie za darmo.

Pobierz i przekonaj się, jak działa iTaxi.

Popular posts from this blog

Najlepsze taxi w Zgorzelcu

Najlepsze taxi w Zgorzelcu
iTaxi to najlepsze taksówki w Twoim mieście. Mamy auta przyjazne zwierzakom, nasi kierowcy pomogą odprowadzić Twój samochód lub zawiozą paczkę. Oferujemy także usługę „Zakupy z dostawą do domu”. Na iTaxi możesz liczyć w każdej sytuacji życiowej, nasi kierowcy z chęcią pomogą Ci kiedy tylko będziesz potrzebował. Sprawdź usługi iTaxi już teraz i miej pewność, że  z nami wszędzie i bezproblemowo dojedziesz wszędzie gdzie tylko chcesz.

Wybierz iTaxi Zgorzelec

Wybierz iTaxi
Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg. iTaxi to tysiące komfortowych aut, dostępnych dla Ciebie w każdej chwili w całej Polsce. Zadzwoń pod numerem 737 737 737 lub pobierz aplikację iTaxi i ciesz się wygodą podróży razem z nami.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza. W iTaxi znajdziesz auto na każdą okazję: przewóz zwierząt, odprowadzenia auta, zakupy z dostawą do domu i inne. Sprawdź wszystkie usługi iTaxi już teraz.
Możesz czuć się bezpiecznie. Nasi kierowcy są sprawdzeni i wyszkoleni, prowadzą bezpiecznie i znają miasto jak własną kieszeń.
Dajemy gwarancje uczciwości. W iTaxi masz gwarancję uczciwej ceny. Nasi kierowcy nie oszukują pasażerów i nie zawyżają cen.